Блог > Коментарі до замітки

Популярні імена в Україні

Якось в газеті Кореспондент прочитала ось таку інформацію-> Максим і Анастасія - найпопулярніші імена в Україні, якими з початку 2009 року найчастіше називали новонароджених, повідомили у Мін'юсті.

Як зазначив міністр юстиції Микола Онищук, у цілому популярними з початку року є понад 20 імен, багато із яких лідирують вже не перший рік.

Зокрема, новонароджених дівчаток найчастіше називають іменами Анастасія, Софія, Анна, Дар’я, Валерія, Марія, Єлизавета, Олександра і Поліна. Хлопчиків - Максим, Віктор, Олександр, Кирило, Денис, Данило, Андрій, Артем, Дмитро, Владислав, Ярослав, Микита, Єгор.

Водночас можна побачити і певні регіональні особливості стосовно найпопулярніших імен для новонароджених.

Наприклад: у Львівській області це - Назар, Маркіян, Тарас, Богдан, у Рівненській - Христина, Каріна, Роман, у Харківській - Аріна, Єва, Кіра, Ростислав, Арсеній, Ілля, Іван, Всеволод, у Київській - Єгор, Назар; в Одеській - Ксенія, Микола, у Житомирській - Ангеліна, Вероніка, Катерина, Олексій, у Миколаївській - Матвій, Кіра, Кароліна, Руслана, Уляна, Аліна, у Івано-Франківській - Ольга, Таїсія, Юлія, Марта, Діана, Василь, Іван, у Закарпатській - Тетяна, Ангеліна, Ніколетта, Юрій, Михайло; у Вінницькій області - Олена, Павло, Гліб, у Києві - Маргарита, Катерина, Аріна, Михайло, Тимофій, у Криму - Аліна, Володимир.

Водночас до переліку рідкісних потрапили досить поширені раніше імена - Жанна, Ляля, Сніжана, Інна, Алла, Таміла, Ніка, Аліса, Варвара, Діна, Майя, Веніямін, Леонід, Анатолій, Аристарх, Лев, Євдоким, Мирон, Архип, Кузьма, Герман.

Із початку року дівчаток називали і такими іменами, як Квета, Цвєтана, Меліса, Согдіана, Шахроза, Шахла, Іаоса, Валенсія, Філадельфія, Олімпіада, Афіна, Клеопатра, Офелія. Хлопчиків - Ричард, Тіхмур, Іслям, Аладін, Крішна, Едем, Нізамі, Платон, Христофор, Одіссей, Нерон, Мілан, Братислав.

Траплялися й дивні імена при реєстрації новонароджених. Дівчаток називали - Анастасія-К’яра, Хана-Фанні, Ілес Елвіс, Марія-Світозар, Ієреїм-Каріна, Злата Гевал, Жужа, Оріанка, Забава, Горобина, Тюльпан, Мрія, Мілліанера, Алмаза, Аркана, Радість, Ріка, Мілина, Цариця, Панна, хлопчиків - Тео Малколм, Саміддулло, Дісемміарт, Євген-Цзіхань, Азап-Назар, Добромисл, Принц, Володар, Самара.

Усе ще залишаються популярними в Україні й іноземні імена. Серед них найчастіше для дівчаток вибирають імена - Аніта, Симона, Глорія, Наомі, Каміла, Ніколь, Ніколетта, Дженіфер, Даніела, Домініка, Еммануела, Емілія, Еріка, Рената, Ванесса, Мадонна, Магдалена, Франческа, Мірабелла, Саманта, Скарлет, Луїза, для хлопчиків - Марк, Себастьян, Рафаель, Ернест, Крістіан, Оскар, Давид, Леонард, Ричард, Якоб, Рауль, Армандо.


note->  одна відома людина якось сказала: "більшість живе модою, а не розумом"... Не розумію масового одуріння,який кайф в тому, аби твоя дитина була сто двадцятим Максимком чи Настею... Хоча якщо ще Максимки і Насті на кожному кроці - це ще півбіди, то що говорити про Ілес-Елвісів, Цариць, Пан і т.п. Оце недавно дізналася, що і такі та їм подібні імена не поодинокі на наших теренах.

Що ж, мода - це штука така... Тільки ще би розуму трохи і було б взагалі пречудово.

середа, 05.08.2009, mat
Коментарі
2009/08/05 13:29:50
Даремно, що нікого Зхаром не обзивають:)))
-
mat
2009/08/06 00:15:17
таки дійсно даремно)...
-
2009/08/06 10:20:38
Анастасія мабуть, не тільки зараз найпопулярніше ім'я. Я сама - Анастасія, працюю поруч з іще двома Анастасіями і за все навчання крім мене і в школі і у ВУЗі була принаймні ще одна Настя :)
-
mat
2009/08/07 01:05:40
про ім'я Марія можу те саме сказати, дуже вже щось їх багато мені зустрічалось)
-
Гість: , 31-63-135-95.pool.ukrtel.net
2010/10/30 23:09:09
лрю.
-
Гість: , 31-63-135-95.pool.ukrtel.net
2010/10/30 23:10:29
а чи гарне ім*я Катя?